Jak zacząć zyskowne inwestowanie z TKF?

Jak zacząć zyskowne inwestowanie z TKF?

Chcąc rozpocząć zyskowną inwestycję masz co najmniej 3 drogi. Niezależnie od tego którą wybierzesz możesz liczyć na naszą pomoc w dotarciu do celu.

WYBÓR POJEDYNCZEGO FUNDUSZU

OFEROWANE PRZEZ NAS FUNDUSZE SĄ DOSTĘPNE JUŻ OD 50 PLN

 

W ofercie TKF znajduje blisko 100 funduszy inwestycyjnych renomowanych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Na naszej liście możesz znaleźć zarówno bardzo bezpieczne fundusze lokujące środki w instrumenty pieniężne i obligacje skarbowe, które mogą być dobrą alternatywą dla trzymania pieniędzy w gotówce,  po takie fundusze które oprócz wyższej potencjalnej stopy zwrotu mogą dostarczyć Ci więcej wrażeń – np. fundusze akcyjne krajów Ameryki Południowej lub Turcji. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Infomacje, które zamieszczamy na naszej stronie internetowej - komentarze rynkowe, relacje z debat dotyczących funduszy inwestycyjnych lub bezpośrednich spotkań z zarządzającymi powinny Ci ułatwić decyzję dotyczącą bardzo ważnego dla inwestorów pytania - w co i jak zainwestować? 

PRZYKŁAD :

Na koniec miesiąca sprawdzasz swoje konto w banku. Okazuje się, że nie wydałeś wszystkiego :) Myślisz – może jednak coś oszczędzę? Przede wszystkim nie wydam – nie, nie tym razem! Ale jak zrobić to szybko  nie wychodząc z domu? Jak ulokować środki by za dużo się nie napracować? Może wydaje Ci się, że nie warto zawracać sobie głowy bo inwestowanie jest tylko dla bogatych lub że kwota jest zbyt mała? BŁĄD

Tomasz Kuprasz, Wiceprezes TKF, Doradca Inwestycyjny nr licencji 553Fundusze oszczędnościowe to bardzo doby pomysł dla kogoś takiego jak TY. Inwestując w bezpieczne fundusze lokujące środki głównie w obligacje skarbowe ryzyko strat jest bardzo niskie. Choć stopa zwrotu nie będzie wysoka, to zainwestowane środki pracować będą każdego dnia. Każdego dnia będziesz mógł sprawdzić wynik swojej inwestycji, a jak będziesz potrzebował na wydatki w prosty sposób szybko zakończysz część lub całość inwestycji nie tracąc wypracowanego zysku i nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. W każdym momencie będziesz mógł w prosty sposób również dopłacić do rachunku nie ponosząc kosztów i bez zbędnych formalności. Dlaczego Twoje środki mają leżeć bezczynnie?

Andrzej Jelinek, Prezes TKF: Każdy z nas zna powiedzenie "ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka". Nie warto odwlekać oszczędzania ze względu na niską kwotę - "magia" procentu składanego może zdziałać cuda. 100 PLN inwestowane przez 10 lat na 5% kwotę pozwoli uzyskać ponad 15 500 PLN, zaś przez 45 lat (początek studiów do emerytury) już prawie 203 500 PLN. Jest różnica prawda? 

Niedawno podczas rozmowy z moim znajomym, kiedy zapytałem go dlaczego nie wykorzystuje funduszy inwestycyjnych w swoich oszczędnościach, odpowiedział, że może oszczędzać niewielkie kwoty i trochę mu z tego powodu wstyd "zawracać głowę mi czy innemu doradcy", a nie chce iść do banku bo to będzie drogie. Też masz takie odczucia? Na rynku istnieje kilka miejsc w których niezależnie od kwot inwestycji można nabyć fundusze inwestycyjne bez opłat. Przykładem może być bezpłatna platforma funduszy inwestycyjncyh  - www.funduszetkf.pl

Sprawdź na co zwrócić uwagę wybierając fundusz inwestycyjny i zacznij zyskowne inwestowanie już dziś. 

 

INWESTOWANIE ZGODNIE Z PORTFELAMI MODELOWYMI OD 1000 PLN

 

Jeżeli masz mniej czasu na analizę poszczególnych funduszy – pomożemy Ci. Na podstawie naszych obserwacji, analiz i doświadczenia zarówno we własnym inwestowaniu jak i ze współpracy z inwestorami stworzyliśmy propozycję portfeli modelowych. Portfele składają się z wyselekcjonowanych przez nas funduszy. Ze względu na swój cel inwestycyjny, horyzont czasowy jak i np. możliwe do poniesienia ryzyko możesz wybrać jeden z wariantów inwestycji (portfela). Po dokonaniu inwestycji portfel jest na bieżąco monitorowany i kontrolowany przez doradcę inwestycyjnego. Otrzymasz regularne informacje nt. przebiegu inwestycji, a wyniki portfela sprawdzisz również na platformie internetowej dostępnej dla Ciebie 24 godziny na dobę. O wszystkich koniecznych zmianach zostaniesz w czas poinformowany przez doradcę.  Oszczędzisz czas i pieniądze powierzając opiekę nad portfelem profesjonalnemu doradcy inwestycyjnemu. Dla najlepszych wyników minimalna kwota inwestycji w portfel modelowy powinna wynieść 1000 zł dla portfeli płynnościowego i dłużnego oraz 5000 dla portfeli z udziałem akcji.

 

PRZYKŁAD:

Co dzień pracujesz i oszczędzasz. Kwota którą zebrałeś jest już na tyle duża, że nie wydasz jej na jeden wyjazd za miasto, a z drugiej strony ciągle pojawiają się jakieś wątpliwości, które odkładają w czasie podjęcie decyzji o rozpoczęciu inwestycji. Koniec końców uważasz, że nie masz czasu zająć się efektywnym inwestowaniem, szukaniem rozwiązań, a już na pewno nie masz czasu na śledzenie i pilnowanie swoich inwestycji. Nie inwestujesz i zostawiasz środki na rachunku na bardziej dogodny moment kiedy będzie ich więcej i będziesz mógł udać się o poradę do specjalisty. BŁĄD!

Tomasz Kuprasz, Wiceprezes TKF, Doradca Inwestycyjny nr licencji 553. Z myślą o inwestorach dysponujących mniejszą ilością czasu, a chcących efektywnie budować kapitał w oparciu o poradę profesjonalnego doradcy inwestycyjnego przygotowaliśmy rożne portfele modelowe. Rozwiązanie to polega na inwestowaniu w wybrany portfel funduszy. Fundusze dobierane i nadzorowane są przez doradcę inwestycyjnego, tego samego, który monitoruje cały portfel. O wszystkich koniecznych zmianach w portfelu wynikających z różnych czynników m.in. gospodarczych zostaniesz poinformowany drogą mailową. Wszystkich zmian, dokonasz on-line nie wychodząc z domu. Sam określisz poziom ryzyka wybierając portfel modelowy, a my zajmiemy się maksymalizacją stopy zwrotu. Portfel w każdym momencie może zostać przez Ciebie zamknięty, w każdym też czasie możesz dokonać dopłaty nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Andrzej Jelinek, Prezes TKF: Portfele modelowe mogą być doskonałym rozwiązaniem dla osób, które poza brakiem czasu na zajmowanie się swoimi oszczędnościami, mają szereg obaw dotyczących procesu lokowania swoich oszczędności. Przykładem może byc zbyt skomplikowany język związany z branżą inwestycyjną. Prawda, że oczekujesz gotowych, prostych do zastosowania rozwiązań? Tak jak z wizytą u lekarza, gdzie oczekujemy diagnozy i skutecznego leczenia - nie zawsze musimy rozumieć co dokładnie się stało z naszym organizmem. Odpowiednio dobrany portfel modelowy ma rozwiązać nasze problemy tak samo jak dobrze wybrany i zapisany przez lekarza antybiotyk. 

Zapoznaj się ze szczegółowymi kartami i wynikami portfeli modelowych. 

 

DORADZTWO INWESTYCYJNE OD 500 000 PLN

Jeżeli posiadasz kwotę powyżej 500 000 zł możemy przygotować dla Ciebie indywidualny portfel inwestycyjny. Podczas spotkanie wspólnie ustalimy Twoje cele i oczekiwania. Przygotujemy portfel inwestycyjny najlepiej oddający Twoje założenia inwestycyjne, a następnie pomożemy go prowadzić tak by efektywnie pomnażać Twoje środki. Pomożemy ocenić Twoje pozostałe inwestycje celem takiego dopasowania naszych propozycji by jak najefektywniej uzupełnić, a nie zaburzyć strukturę Twojego portfela. Umów się na spotkanie z doradcą i poznaj możliwości jakie daje profesjonalne doradztwo. 

PRZYKŁAD:

Kwota oszczędności jest spora. Spora na tyle, że czasami boli Cię głowa na samą myśl, że powinieneś się tym zająć. Wokół wielu różnych „doradców” próbuje przekonać Cię, że ich rozwiązanie jest najlepsze. Ale jakoś zupełnie zapominają spytać jakie są Twoje oczekiwania, jakie ryzyko jesteś w stanie ponieść – ba oni rzadko kiedy są w stanie te ryzyko policzyć. Mało tego, za każdym razem kiedy chcesz spotkać się ze swoim doradcą w banku okazuje się, że nastąpiła zmiana i Pan który zaproponował Ci ostatnie „super” rozwiązanie już nie pracuje, a w jego miejsce już biegnie „doradca” z nowym „super, super” produktem. Masz wrażenie, że cały czasz zaczynasz od nowa i tylko dorzucasz środki nic nie zarabiając, a przecież chcesz mieć po prostu spokój.

Tomasz Kuprasz, Wiceprezes TKF, Doradca Inwestycyjny nr licencji 553. Doradztwo inwestycyjne to nie jest łatwe zadanie. Już sama umiejętność rozpoznania oczekiwań i potrzeb inwestora wymaga wielu lat doświadczeń i dużej wiedzy. W ramach Trójmiejskiej Kancelarii Finansowej zgromadziliśmy łącznie ponad 20 lat doświadczania w obsłudze zamożnych klientów, wiele lat ciężkiej nauki inwestowania opartego na tych dobrych i złych decyzjach, niezliczone godziny konferencji, seminariów i spotkań z zarządzającymi. Po co? By móc zaproponować Ci indywidualną obsługę na najwyższym poziomie opartą nie na „szybkiej sprzedaży” a na długoletniej relacji. Od lat  pomagamy budować zyskowne portfele naszym inwestorom, jestem przekonany, że podobnie możemy pomóc Tobie. Spotykając się z nami nic nie ryzykujesz, nic Cię to nie kosztuje, a z wiedzy jaką Ci przekażemy na pewno zrobisz zyskowny użytek .

Andrzej Jelinek, Prezes TKF: W tej branży niezmiernie ważna jest nauka i umiejętność wyciągania wniosków z poniesionych wcześniej porażek. Nie oszukujmy się, każdy z nas popełnia błędy. Jednak dzisiaj po 15 latach pracy z klientami, ciągłej nauki ich zachowań i reakcji na poszczególne wydarzenia rynkowe oraz wielu prywatnych inwestycjach w różnego rodzaju aktywa mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że jest możliwe zbudowanie portfela, który będzie spełniał oczekiwania danego inwestora. Wymaga to oczywiście trochę pracy i otwartości z obu stron, ale warto! Zachęcam aby spróbować. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

 

UWAGA:

Zawarte w artykule informacje dotyczą wyłącznie inwestycji w FIO (fundusze inwestycyjne otwarte) oraz SFIO (specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte). Bezpłatne doradztwo inwestycyjne w tym zakresie wynika z zezwolenia otrzymanego od Komisji Nadzoru Finansowego na pośredniczenie w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz tytułów uczestnictwa funduszy zagranicznych. 

 

W tym miejscu znajduje się formularz kontaktowy. Prosimy go uzupełnić i wysłać. Niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą i umówimy odpowiedni termin i miejsce spotkania.

WRÓĆ DO GÓRY