Portfel dłużny +20%

Portfel dłużny +20%

Sprawdź nasz portfel dłużny z udziałem do 20% funduszy akcyjnych na lipiec 2020 roku.

Szczegóły znajdują się w karcie portfela.

Pobierz plik: TKF_PORTFEL_DŁUŻNY_+20%_LIPIEC_2020.pdf [528.13 kb] 

Co musisz zrobić żeby skorzystać z portfeli modelowych?

 1. Zarejestrować się lub zalogować się na platformie www.funduszetkf.pl.
 2. Skontaktować się z nami w celu otrzymania dokładnego udziału procentowego funduszy inwestycyjnych w danym portfelu - napisać na info@tkf.pl mail o temacie "Prośba o podanie dokładnego składu portfela modelowego", a w treści wiadomości określić kwotę, którą chcesz zainwestować i portfel modelowy, który wybrałeś. 
 3. Za pomocą platformy www.funduszetkf.pl dokonać zakupu poszczególnych funduszy zgodnie ze wskazaniami danego portfela modelowego.
 4. Postępować zgodnie z informacjami zawartymi w mailu, który otrzymasz w pierwszym tygodniu danego miesiąca. Jeśli będzie wskazanie dotyczące zmian w portfelu, poza komentarzem w mailu będzie załączona szczegółowa instrukacja jak dokonać zmian funduszy (zmiana zajmuje kilka minut).

Co zyskasz inwestując w portfele modelowe?

 • Spokój

Decyzja o tym, czy poszczególne portfele będą posiadały fundusze akcyjne wskazywane są przez algorytm, (zgodnie z autorską strategią licencjonowanego doradcy inwestycyjnego - Tomasza Kuprasz), oparty na wynikach historycznych. Eliminuje on błędne, często emocjonalnie podejmowane decyzje człowieka. W drugim etapie do portfela są dobierane wyselekcjonowane fundusze inwestycyjne. 

 • Potrójną kontrolę Twoich inwestycji przez cały czas jej trwania

Alokację aktywów podpowiada algorytm, zespół TKF na bieżąco kontroluje poszczególne fundusze podejmując decyzję, czy są odpowiednie do danego portfela (oceniamy np. jakość zarządzania danym funduszem, codziennie kontrolujemy ich wyniki czy finalnie osobiście spotykamy się z zarządzającymi funduszami). Dodatkowo każdym funduszem inwestycyjnym zarządzają wykwalifikowani zarządzający.

 • Bezpieczeństwo

Twoją współpracę z nami nadzoruje Komisja Nadzoru Finansowego. Tutaj sprawdzisz nasze licencje i potwierdzenie stałego nadzoru Komisji Nadzoru Finansowego.

 • Czas

Portfel modelowy zwalnia Cię z konieczności częstego monitoringu Twoich inwestycji. Co miesiąc wysyłamy zaktualizowany portfel – ewentualnych zmian dokonasz w ciągu kilku minut, korzystając z dostępu do platformy www.funduszetkf.pl. Poza tradcyjną formą strony internetowej, możesz to zrobić również korzystając z wersji mobilnej. 

 • Szansę na powtórzenie historycznych wyników w danym okresie czasu (w zależności od portfela) bez względu na moment rozpoczęcia inwestycji
Portfel modelowy Zalecany czas inwestycji
Portfel Płynnościowy 3 miesiące
Portfel Dłużny 6 miesięcy
Portfel Dłużny +20% 24 miesiące (2 lata)
Portfel Dłużny +40% 36 miesięcy (3 lata)
Portfel Dłużny +60% 48 miesięcy (4 lata)
 • Możliwość zakończenia albo zmniejszenia wysokości inwestycji w dowolnym momencie bez utraty ewentualnych wypracowanych wcześniej zysków

To Ty decydujesz, który portfel Ci odpowiada i kiedy zakończysz inwestycję. Każdy portfel ma zalecany czas inwestycji, żeby osiągnąć przewidywany wynik, ale jeśli będziesz potrzebował tych środków wcześniej możesz je wypłacić w każdej chwili (w zależności od funduszu środki wrócą na Twoje konto do 5 dni roboczych).

 • Stały dostęp do wyników

Masz stały dostęp do wyników portfela w swoim telefonie czy komputerze – na platformie www.funduszetkf.pl.

 • Możliwość konsultacji z licencjonowanym doradcą inwestycyjnym

Niezależnie od kwoty jaką zainwestujesz do Twojej dyspozycji jest licencjonowany doradca inwestycyjny (jest ich w Polsce tyko 738), który bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące inwestycji i ryzyka jakie się z tym wiążą. W tym celu wystarczy, że napiszesz maila na adres info@tkf.pl z tytułem – PYTANIE DO DORADCY INWESTYCYJNEGO i w treści maila zadasz pytanie.

 • To wszystko otrzymujesz bez opłat związanych z nabyciem czy zbyciem funduszy inwestycyjnych.

Ile środków musisz zainwestować, żeby móc korzystać z portfeli modelowych?

Dla najlepszych wyników minimalna kwota inwestycji w portfel modelowy powinna wynieść 1000 zł dla portfeli płynnościowego i dłużnego oraz 5000 dla portfeli z udziałem akcji.

W pojedyncze fundusze inwestycyjne na naszej platformie możesz inwestować już od 100 zł.

Czy doradcy TKF mają doświadczenie w indywidualnej współpracy w zakresie inwestowania z najbardziej wymagającymi inwestorami?

Doradcy TKF posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w indywidualnej współpracy z najbardziej wymagającymi Klientami. Tutaj możesz sprawdzić ich kwalifikacje i doświadczenie. Indywidualne doradztwo inwestycyjne prowadzimy od kwoty 500 000 złotych.


 

WRÓĆ DO GÓRY