Poznaj nas, zainwestuj i otrzymaj prezent

Poznaj nas, zainwestuj i otrzymaj prezent

Jeżeli jesteś w tym miejscu i czytasz ten tekst oznacza to, że nie są Ci obojętne Twoje ciężko zarobione pieniądze - dobrze, czytaj dalej :)

3...2...1... START!

Niezależnie od kwoty jaką zgromadziłeś 1000 zł, 100 000 zł czy 1 000 000 zł chciałbyś zapewne, by te środki pracowały efektywnie. Jeżeli już jesteś na naszej stronie oznacza to również, że zdajesz sobie sprawę, że inwestowanie nie jest łatwe. Może poszukujesz wiedzy jak to robić? Albo chciałbyś by ktoś Ci w tym pomógł. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - jesteś w dobrym miejscu :). 
 
Pierwszą rzeczą jaką chcielibyśmy Ci powiedzieć jest to, że masz rację – inwestowanie nie jest takie proste i .... tak, wiąże się z ryzykiem. Z drugiej jednak strony nie jest to takie trudne, abyśmy nie mogli Ci podpowiedzieć jak to robić dobrze. 
 
Na ostatni kwartał tego roku przygotowaliśmy specjalną promocję związaną z rozwiązaniem Twoich problemów, jakie napotykasz w trakcie inwestowania swoich oszczędności. Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczy osób, które z różnych względów nie wykorzystują funduszy inwestycyjnych do powiększania wartości zgromadzonych do tej pory oszczędności. 
 
Mamy dla Was przygotowane dwie niespodzianki. Pierwszą jest e-book zawierający mnóstwo bardzo przydatnej wiedzy i praktycznych wskazówek na temat inwestowania Twoich oszczędności. Powstaje na podstawie naszego doświadczenia, rozmów z klientami, z którymi pracujemy już kilkanaście lat oraz ich sugestii. Jeśli masz problem ze zbyt skomplikowanym słownictwem w materiałach, z którymi do tej się zapoznałeś - gwarantujemy, że ten będzie bardzo czytelny, prosty i zrozumiały dla każdego. Infografiki, przykłady, wykresy - wszystko aby pokazać, że nie taki diabeł straszny jak go malują.
 
Rozumiemy również, że taka niespodzianka nie dla każdego będzie interesująca. Dlatego otwieramy się na inne możliwości. Nagrodą będą też 4 bony do Empiku o równowartości 50 złotych każdy! Możecie oczywiście za niego kupić książkę o inwestowaniu, ale równie dobrze możecie wykorzystać kupon na dowolny cel, fajnie prawda?  
 

PRZEJDŹMY DO KONKRETÓW!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji? 
 
  1. Kliknij w tym miejscu i dowiedz się jak zacząć zyskowne inwestowanie z TKF.
  2. Wybierz wariant, który najbardziej Ci odpowiada. W tym miejscu znajdziesz też opis jak działamy. Wyniki portfeli  modelowych i ich aktualne karty znajdziesz w tym miejscu
  3. Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości napisz do nas na info@tkf.pl, pomożemy Ci w podjęciu decyzji.
  4. Zarejestruj się na www.funduszetkf.pl
  5. Do końca września zainwestuj kwotę minimum 1000 zł w wybrane przez siebie rozwiązanie i sprawdź jak łatwe jest inwestowanie z TKF.
  6. Daj nam przynajmniej 3 miesiące, abyśmy Cię przekonali do współpracy z nami na znacznie dłuższy okres. 
  7. Po tym czasie otrzymasz od nas wspomniany wcześniej e-book - może akurat zdążysz przed Bożym Narodzeniem i otrzymasz dodatkowy prezent pod choinkę?
  8. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zainwestowanie na platformie www.funduszetkf.pl możesz otrzymać inną nagrodę. Jeśli udostępnisz umieszczony na naszym fanpejdżu post tej promocji masz szansę wylosować bon do Empliku o wartości 50 złotych. W dniach 13,20,27 oraz 30 września będziemy losować jeden bon. Jeśli zrobisz to w pierwszym tygodniu będziesz losowany 4 razy! Nie zwlekaj! 
  9. W podsumowaniu - ebook otrzymasz za zainwestowanie minimum 1000 zł na platformie www.funduszetkf.pl. Za udostępnienie informacji o tej promocji możesz wylosować bon do Empiku. 

 ZOBACZ CO ZYSKASZ

 

Po pierwsze:

Nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z korzystaniem z platformy www.funduszetkf.pl - ani za rozpoczęcie, ani za zakończenie inwestycji.

Po drugie: 

Tylko od Ciebie będzie zależało jak długo z nami zostaniesz - czy będzie to dzień, miesiąc, kwartał, czy dłużej – nie ma limitu czasu. Inwestowanie w fundusze inwestycyjne z wykorzystaniem platformy www.funduszetkf.pl nie ma nic wspólnego z tzw. "polisolokatami", gdzie musisz przez określony czas utrzymywać swoje środki, a w przypadku chęci wypłaty swoich środków płacisz wysokie opłaty likwidacyjne. Takim rozwiązaniom mówimy stanowcze NIE!

Po trzecie:

Od Ciebie zależy ryzyko jakie podejmiesz – możesz samodzielnie wybrać np. fundusze dłużne (lokujące zdecydowaną większość swoich aktywów w bezpieczne obligacje skarbowe) z myślą o inwestycji krótkoterminowej. Wynik przykładowego funduszu - Skarbiec Obligacja według wyceny na koniec sierpnia to +1,80% za 3 miesiące oraz +3,24% od początku roku. Możesz jednak wybrać przygotowany przez nas portfel modelowy. Przykładem może być portfel funduszy dłużnych (obligacyjnych) z udziałem akcji nie większym niż 40%, jeśli szukasz inwestycji z większym możliwym zyskiem, ale akceptujesz też większe ryzyko.

Po czwarte:

W czasie całego okresu próbnego niezależnie od kwoty jaką zainwestujesz do Twojej dyspozycji jest licencjonowany doradca inwestycyjny (jest ich w Polsce tyko 738), który bezpłatnie udzieli Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące inwestycji i ryzyka jakie się z tym wiąże – wystarczy, że napiszesz maila na adres info@tkf.pl z tytułem – PYTANIE DO DORADCY INWESTYCYJNEGO i w treści maila zadasz pytanie. 

WRÓĆ DO GÓRY