Wealth Manager

Ile lat już pracujesz w banku? Może czas najwyższy wziąć przyszłość i karierę we własne ręce? Poszukujemy wyjątkowych osób celem poszerzenia zespołu Trójmiejskiej Kancelarii Finansowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie, pozyskiwanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami
  • indywidualne dostosowywanie rozwiązań inwestycyjnych do wymagań Klienta, jego doświadczenia oraz aktualnej sytuacji rynkowej
  • utrzymywanie najwyższej etyki sprzedaży i jakości współpracy z Klientem

Oferujemy Ci:

  • elastyczny czas pracy
  • umowę B2B oraz umowę o pracę
  • szkolenia rynkowe we współpracy z naszymi Partnerami jak również szkolenia wewnętrzne
  • dostęp do najlepszych rynkowych rozwiązań i najnowszych technologii (ponad 500 funduszy otwartych dostępnych na internetowej platformie, dostęp do oferty Domu Maklerskiego Q Securities, złoto fizyczne)
  • możliwość spotkań z Klientami w siedzibie firmy jak również spotkania online

Wymagamy od Ciebie:

  • zaangażowania
  • doświadczenia w pracy w instytucjach finansowych i obsłudze Klientów (mile widziane doświadczenie w sektorze Private Banking)
  • wiedzy w zakresie funkcjonowania rynków finansowych
  • umiejętności pozyskiwania klientów

Zainteresowaliśmy Cię? Zapraszamy do kontaktu z nami na info@tkf.pl.