Wieczór de luxe

Wieczór de luxe

Absolutnie wyjątkowe spotkanie łączące biznes ze sztuką

Wczorajszego wieczoru w L'Entre Villes mieliśmy niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w organizowanym przez MS Group, wydawcę Prestiż Magazyn Trójmiejski spotkaniu, którego niesamowita atmosfera jeszcze długo będzie zapamiętana.

Prelekcje zapoczątkowała Pani Maja Wolniewska (Artystyczna Podróż Hestii), dzięki której mogliśmy dowiedzieć się o Pawilonie Sztuki ERGO Hestii, znajdującego się w warszawskim biurze Fundacji. Zdjęcia wywarły takie wrażenie, że ten punkt jest obowiązkowy do odwiedzenia przy okazji najbliższego pobytu w Warszawie. Dodatkowo dzięki prezentacji oraz rozmowie z nowo poznanym Panem Sławkiem (którego pozdrawiamy serdecznie) poznaliśmy piękną, artystyczną formę raportów rocznych ERGO Hestii. 

Następnie Pani Helena Raczyńska (mesmetric ATELIER) z wielką pasją opowiadała o meblach, jako połączeniu kunsztu, aspektów wizualnych oraz inwestycji. W 100% zgadzamy się z przedstawioną filozofią wyznającą jakość, jako najważniejszy element oferowanych produktów. Analogicznie, tak jak my osobiście kontaktujemy się i często odwiedzamy zarządzających i TFI, przed oferowaniem danego funudszu naszym klientow, tak założycielki mesmetric ATELIER odwiedzają osobiście najważniejsze targi branżowe i najbardziej renomowanych producentów, przed wprowadzeniem wybranych wyjątkowych przedmiotów do oferty. Nie zabrakło przykładów kultowych egzemplarzy - takich jak loung chair z 1956 roku. 

Chwilę później głos zabrały Katarzyna Zblewska (British Automotive Gdańsk) wraz z Katarzyną Figurą, wprowadzając nas, na razie z dużą dozą tajemniczości w kuluary nowego projektu Jaguart. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje dotyczące tego projektu. 

W drugiej części spotkania doświadczyliśmy niezwykłych emocji. Działo się to za sprawą Pani Anety Szylak, która przedstawiła NOMUS Nowe Muzeum Sztuki w Gdańsku i niebywale gorącej dyskusji wywołanej przez uczestników spotkania. Aneta Szyłak opowiedziała również o już zakupionych eksponatach, jak również o formach pozyskiwania eksponatów przez muzea i związkach z tymi zakupami inwestorów prywatnych. 

Trzymamy kciuki za start NOMUS!

Serce podpowiada - chcemy więcej takich spotkań w Trójmieście!

PS. 1. Dziękujemy Krzysztof Nowosielski  za zaproszenie.

PS. 2a. Dziękujemy Bea Koniarska za fantastyczny projekt naszych wizytówek. Szczęśliwie wylosowana wizytówka Andrzej Jelinek otrzymała komplement od prowadzącego spotkanie Marcina Żebrowskiego - "O jakie piękne wizytówki Państwo macie"!

PS.2b. Dziękujemy Emanuel Berg za wspaniałą nagrodę

Andrzej Jelinek, TKF

WRÓĆ DO GÓRY