"Radar Ekonomiczny" z zespołem Union Investment TFI

"Radar Ekonomiczny" z zespołem Union Investment TFI

Spotkania z zespołami sprzedaży oraz zarządzającymi są jednym z elementów naszej codziennej pracy - relacja ze spotkania z Union Investment TFI.

9 kwietnia 2019 roku podczas cyklicznego spotkania "Radar Ekonomiczny" mieliśmy okazję poznać opinię przedstawicieli Union Investment TFI na temat obecnej sytuacji makroekonomicznej w Polsce i na świecie. Swoimi spostrzeżeniami w tej kwestii podzielił się Krzysztof Orlik – Dyrektor Sprzedaży Detalicznej Union Investment TFI. Z kolei Ryszard Rusak – Dyrektor Inwestycyjny ds. akcji uchylił rąbka tajemnicy na temat procesu inwestycyjnego na konkretnych przykładach funduszy Union Investment TFI. Warto wspomnieć, że zarządzany przez Ryszarda Rusaka fundusz UniKorona Akcji jest najdłużej zarządzanym funduszem inwestycyjnym przez jednego zarządzającego w Polsce. Takie podejście do zarządzania jest jednym  z wielu elementów wpływających na wysoką jakość i stabilność wyników całego TFI. Podczas spotkania poznaliśmy również aktualne typy inwestycyjne Union Investment TFI. 

Cieszymy się, że na co dzień możemy wykorzystywać otwarte fundusze inwestycyjne Union Investment z korzyścią dla naszych klientów. Wchodzą one również w skład opracowywanych przez TKF portfeli modelowych, które co miesiąc podlegają aktualizacji, tym samym informują o potrzebie dokonania zmian, które pozwalają klientom TKF efektywnie inwestować z pełną świadomością stosunku ryzyka do oczekiwanych zysków.

Otwarte fundusze inwestycyjne Union Investment TFI mogą Państwo nabyć na naszej bezpłatnej platformie www.funduszetkf.pl

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której będziemy na bieżąco zamieszczali wszystkie informacje, jak również do polubienia naszego fanage'u na Facebooku, na którym na bieżąco informujemy o nowych publikacjach:

https://www.facebook.com/TKFPL/.


Zespół TKF

WRÓĆ DO GÓRY