Siedziba

Siedziba

Siedziba Trójmiejskiej Kancelarii Finansowej mieści się w Gdyni przy ulicy Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 10 w budynku Art Deco.

KOMFORTOWE MIEJSCE SPOTKAŃ

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż spotkania dotyczące inwestycji i finansów osobistych powinny się odbywać w komfortowej i dyskretnej atmosferze. Jako wzór przyjęliśmy najlepsze światowe family office, umieszczone w dobrze skomunikowanych, ale butikowych lokalizacjach. Wnętrza Trójmiejskiej Kancelarii Finansowej w pełni wpisują się te wymagania. Znajdujemy się na I piętrze kamienicy Art Deco (lokal B4, domofon 104). 

 

Siedziba_Art_Deco_TKF_(2).png

Siedziba_Art_Deco_TKF_(3).png

 

 

 

 

 

 

 

 

Siedziba_Art_Deco_TKF_(4).png

Siedziba_Art_Deco_new.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARKOWANIE

W najbliższej okolicy znajduje się kilka miejsc dogodnego parkowania auta. Strefa jest objęta miejską opłatą parkingową od poniedziału do piątku w godzinach 9:00-18:00. 

Kilkadziesiąt miejsc parkingowych znajduje się na przeciwko wejścia do budynku Art Deco - wzdłuż ulicy I Armii Wojska Polskiego oraz wzdłuż prostopadłej ulicy Bema (na przeciwko Teatru Miejskiego).

Dodatkowo jest możliwość skorzystania z dwóch parkingów - bezpośrednio przed Teatrem Miejskim oraz Urzędem Miasta Gdyni. 

DOJAZD

Kliknij na poniższy link, aby wybrać interaktywną mapę z możliwością ustawienia dojazdu do Trójmiejskiej Kancelarii Finansowej. 

Mapa dojazdowa Google

WRÓĆ DO GÓRY